Ryszard Świderski

Mistrz Naturopata, Akupunturzysta, uczeń dr Jana Pokrywki

Dyrektor NPKU Akademia Drogi do Zdrowia, pedagog z wykształcenia, praktyka 5 – letnia w gabinecie lekarza – akupunkturzysty. Mistrz Naturopata posiadający uprawnienia zawodowe, certyfikaty i zaświadczenia pokrywające się ze wszystkimi przedmiotami programu nauczania Akademii. Praktyk terapii naturalnych od 2012r. : www.hirudovita.pl, www.magavita-naturopata.pl

Małgorzata Laskowska-Świderska

Naturopata, Hirudoterapeuta, Refleksolog, Akupunkturzystka, uczennica dr Jana Pokrywki

V-ce Dyrektor NPKU Akademia Drogi do Zdrowia. Naturopata, posiada uprawnienia zawodowe , certyfikaty i zaświadczenia pokrywające się z przedmiotami programu nauczania Akademii. Praktyk terapii naturalnych od 2017r.: www.magavita-naturopata.pl, www.hirudovita.pl

lek.med Jan Pokrywka

Konsultant d/s medycznych NPKU Akademia Drogi do Zdrowia oraz kursantów ze środowisk normobarii

W środowisku akupunkturzystów uznany za Mistrza godnego naśladownictwa szkoły Północnokoreańskiej: Than dza, piong pa, piong sa co oznacza : silna, natychmiastowa i piorunujaca.Ponad 30-letnia praktyka w leczeniu akupunkturą i dietoterapią.: Założyciel Akademii Długowieczności. Twórca Komory Normobarycznej.Autor książek: Porozmawiajmy o akupunkturze, Odpowiedzi Doktora Pokrywki, Prawdziwa Długowieczność, współautor : Na Zdrowie. www.drpokrywka.pl, www.longevitas.pl

prof. Siergej Batieczko

Konsultant d/s medycznych NPKU Akademia Drogi do Zdrowia

Syn zesłańców Rosjanina i Polki (z domu Chmielewska), profesor – wykładowca uniwersytecki, doktor nauka medycznych.
Od roku 1973 do 2002 roku pracował jako chirurg na salach operacyjnych licznych jednostek szpitalnych, a następnie jak chirurg w Programie Biura Europejskiego Światowej Organizacji Zdrowia (WHO). Od 2007 roku do dziś jest konsultantem naukowym w Integrative Medicine Clinick Patricka Holforda w Londynie. Od 2006 roku – członek Międzynarodowej Akademii Ekologicznej (dział endoekologii człowieka). Jest także Dyrektorem Integracyjnym Kliniki Medycyny Wschód – Zachód, ukraińskiego laboratorium badającego wiek biologiczny człowieka, naukowcem, praktykującym lekarzem i konsultantem żywieniowym. Został odznaczony Międzynarodowym Orderem Laury Chwały za aktywną działalność we współpracy z organizacjami międzynarodowymi w zakresie opieki zdrowotnej, profilaktyki i wprowadzania nowych technologii terapeutycznych.

W Niepublicznej Placówce Kształcenia Ustawicznego Akademia Drogi do Zdrowia jest Konsultantem medycznym i Promotorem autorskiego Programu: „ DETOX – NAWADNIANIE - ŻYWIENIE w 5 Krokach

Sławomir Salerek

Konsultant d/s medycznych NPKU Akademia Drogi do Zdrowia

Sławomir Salerek – od wielu lat interesuje się probiotechnologią. Specjalizuje się w probiominerałach. Jest twórcą: PROBIOMINERAŁ ( PBM ), CERAMIKA PROBIOTYCZNA (probioceramiki) , P- 3 oraz współtwórcą P-3 ms. Uczestniczy w wielu inicjatywach i grupach twórczych promujących zdrowy tryb życia, a zwłaszcza oczyszczania organizmu.

W Niepublicznej Placówce Kształcenia Ustawicznego Akademia Drogi do Zdrowia jest Konsultantem i Promotorem w zakresie : „PROBIOMINERAŁ ( PBM ) - JAKO NOWY SYSTEM TERAPII MIKROBIOLOGICZNEJ I MINERALNEJ”.

Diana Olaniecka

Specjalista ds. dietetyki i dietoterapii

Specjalista ds. dietetyki i dietoterapii. Promotor Zdrowia oraz kilkuletni wykładowca w zakresie profilaktyki zdrowia i suplementacji. Trener Beatu, konsultant, coach oraz spcjalista ds. kosmetologii. Ukoronowaniem wieloletniej pracy i zaangażowania jest otrzymanie 4-krotnie Międzynarodowego Godła Najwyższej Jakości Quality International w zakresie świadczonych usług oraz Perły Jakości.

Grzegorz Trojanowski

Akupunkturzysta. Mistrz Naturopata, Terapeuta manualny

Wykształcenie pedagogiczne AWF - kierunek trenerski. Terapia manualna: masaż klasyczny, tajski, chiropraktyk, osteopata. Akupunkturzysta. Mistrz Naturopata. Praktyka we własnym gabinecie terapii manualnej od 2013r.

Joanna Łagun

Praktyk naturopata, akupunkturzystka - uczennica dra Jana Pokrywki

Mistrz Naturopatii, specjalizująca się w Tradycyjnej Medycynie Chińskiej, akupunkturze, detoksykacji, ziołolecznictwie oraz pracy z holistycznym uzdrawianiem. Właścicielka Holistycznego Centrum Terapii Naturalnych z Komorą Normobaryczną, propagatorka odżywiania dla zdrowia. Bioenergoterapeuta. Absolwentka Akademii Terapii Naturalnych oraz Edukacji i Profilaktyki Zdrowia. Podążająca tą drogą od 2000 roku.

Nasze strony partnerskie: