face

prof. Siergej Batieczko

Konsultant d/s medycznych NPKU Akademia Drogi do Zdrowia

Syn zesłańców Rosjanina i Polki (z domu Chmielewska), profesor – wykładowca uniwersytecki, doktor nauka medycznych.
Od roku 1973 do 2002 roku pracował jako chirurg na salach operacyjnych licznych jednostek szpitalnych, a następnie jak chirurg w Programie Biura Europejskiego Światowej Organizacji Zdrowia (WHO). Od 2007 roku do dziś jest konsultantem naukowym w Integrative Medicine Clinick Patricka Holforda w Londynie. Od 2006 roku – członek Międzynarodowej Akademii Ekologicznej (dział endoekologii człowieka). Jest także Dyrektorem Integracyjnym Kliniki Medycyny Wschód – Zachód, ukraińskiego laboratorium badającego wiek biologiczny człowieka, naukowcem, praktykującym lekarzem i konsultantem żywieniowym. Został odznaczony Międzynarodowym Orderem Laury Chwały za aktywną działalność we współpracy z organizacjami międzynarodowymi w zakresie opieki zdrowotnej, profilaktyki i wprowadzania nowych technologii terapeutycznych.

W Niepublicznej Placówce Kształcenia Ustawicznego Akademia Drogi do Zdrowia jest Konsultantem medycznym i Promotorem autorskiego Programu: „ DETOX – NAWADNIANIE - ŻYWIENIE w 5 Krokach”

Pozostała kadra

bg
face

Ryszard Świderski

Mistrz Naturopata, Akupunturzysta, uczeń dr Jana Pokrywki

Dyrektor NPKU Akademia Drogi do Zdrowia, pedagog z wykształcenia, praktyka 5 – letnia w gabinecie lekarza – akupunkturzysty.

bg
face

Małgorzata Laskowska-Świderska

Naturopata, Hirudoterapeuta, Refleksolog, Akupunkturzystka, uczennica dr Jana Pokrywki

V-ce Dyrektor NPKU Akademia Drogi do Zdrowia. Naturopata, posiada uprawnienia zawodowe , certyfikaty i zaświadczenia pokrywające się z przedmiotami programu nauczania Akademii.

bg
face

lek.med Jan Pokrywka

Konsultant d/s medycznych NPKU Akademia Drogi do Zdrowia oraz kursantów ze środowisk normobarii

Pedagog z wykształcenia, praktyka 5 – letnia w gabinecie lekarza – akupunkturzysty.

bg
face

prof. Siergej Batieczko

Konsultant d/s medycznych NPKU Akademia Drogi do Zdrowia

Syn zesłańców Rosjanina i Polki (z domu Chmielewska), profesor – wykładowca uniwersytecki, doktor nauka medycznych. Od roku 1973 do 2002 roku pracował jako chirurg na salach operacyjnych licznych jednostek szpitalnych, a następnie jak chirurg w Programie Biura Europejskiego Światowej Organizacji Zdrowia (WHO).

bg
face

Sławomir Salerek

Konsultant d/s medycznych NPKU Akademia Drogi do Zdrowia

Sławomir Salerek – od wielu lat interesuje się probiotechnologią. Specjalizuje się w probiominerałach. Jest twórcą: PROBIOMINERAŁ ( PBM ), CERAMIKA PROBIOTYCZNA (probioceramiki) , P- 3 oraz współtwórcą P-3 ms. Uczestniczy w wielu inicjatywach i grupach twórczych promujących zdrowy tryb życia, a zwłaszcza oczyszczania organizmu.

bg
face

Diana Olaniecka

Specjalista ds. dietetyki i dietoterapii

Specjalista ds. dietetyki i dietoterapii. Promotor Zdrowia oraz kilkuletni wykładowca w zakresie profilaktyki zdrowia i suplementacji. Trener Beatu, konsultant, coach oraz specjalista ds. kosmetologii.

bg
face

Grzegorz Trojanowski

Akupunkturzysta. Mistrz Naturopata, Terapeuta manualny

Wykształcenie pedagogiczne AWF - kierunek trenerski. Terapia manualna: masaż klasyczny, tajski, chiropraktyk, osteopata. Akupunkturzysta. Mistrz Naturopata. Praktyka we własnym gabinecie terapii manualnej od 2013r.

bg
face

Monika Szczakowska

Naturopata, bioenergoterapeuta, coach systemowy, autorka masażu " MANAWA BALANCE"

Poprzez doświadczenia i obserwacje w wieloletniej pracy z ludźmi, podchodząc indywidualnie do każdego pacjenta, dobiera narzędzia oraz techniki pracy do osiągnięcia najlepszych rezultatów w drodze ku Zdrowiu Poprzez pracę z podświadomością dociera do pierwotnej przyczyny problemu Dotyka procesów, w których ludzie otrzymują możliwość transformacji blokad , nie służących już kodów, schematów oraz programów

bg
face

Anna Pasierb

Asystentka

bg
face

Emilia Morgaś

Asystentka - akupunkturzystka